If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Debutové záběry Jurassic World Evolution

+ nové info o parku s ještěry.

Hra oznámená na Gamescomu se nám představuje v prvním sestřihu přímo z hraní, resp. z enginu. Stalo se tak na víkendové akci Frontier Expo 17 pojmenované dle názvu studia Frontier Developments (Planet Coaster).

V Jurassic World Evolution se o prázdninách 2018 na PC/PS4/X1 pokusíte vybudovat bezpečnější park s dinosaury a ještěry než ten, který znáte z filmů, v nichž se to pokaždé nějak nehezky zvrhne. Celkem vás čeká stavění na pěti ostrovech s rozličnými výzvami.

Musíte najít správné vybalancování mezi pořádným zabavením návštěvníků, bezpečností a vědou. Na každou oblast budete mít poradce, kteří vás mají tlačit například do výzkumu co nejdivočejších dinosaurů, což samozřejmě půjde proti zájmům ostatních z těchto tří pilířů. Nebo se vynasnažíte co nejlepšími atrakcemi potěšit návštěvníky, ale zase bude pokulhávat jejich bezpečí a vývoj...?

Nad jednotlivými procesy máte mít plnou kontrolu, čili pošlete týmy vědců na různá místa po světě, aby tam našli pozůstatky ještěrů, sebrali jejich DNA a vše pak doma vyšperkovali. Pochopitelně, některým ještěrům se věznění v parku nebude ani trochu líbit a pokusí se utéct. Vrásky na čele vám mohou nadělat i silné tropické bouře, které poškodí oplocení. První obrázky:

Comments