If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Definitivní odepsání série Skate, stavba základny v Battlefield 5?

Bude z něj částečný Command and Conquer?

Objevily se dvě neoficiální novinky týkající se Electronic Arts, kdy jedna je nemilá, zatímco druhá nadějná.

Podle všeho definitivně odepsali sérii Skate. Už s ní vůbec nepočítají do budoucna, takže v tuto chvíli není ani sebemenší šance na vznik pokračování Skate 4.

Americký úřad pro patenty a ochranné známky totiž tenhle název považuje za opuštěný, když EA od srpna přestali komunikovat a reagovat na žádosti ohledně prodloužení platnosti práv na Skate.

Naposledy vedení firmy povědělo investorům ve 2017, že Skate 4 není ve vývoji. Aneb zjevně tento žánr jízdy na skateboardu nepovažují za perspektivní na současném trhu.

Co by naopak byla velká pecka, je jiný nález ohledně Battlefield 5, který, jak víme, bude podporován přísunem obsahu až do jara 2021.

Respektovaný člen komunity s přezdívkou temporyal vyhrabal ze souborů s hrou (z poslední aktualizace s Pacifikem), co by mohli mít DICE dalšího za lubem.

Mělo by údajně jít o nový režim Invasion určený pro bitvy 32 lidí na 32 lidí, se dvěma koly na mapu. Cílem bude zničit soupeřovy zdroje, zatímco chráníte ty své.

Převratné má být, že zde budete moci poprvé stavět struktury jako v nějaké real-time strategii typu Command and Conquer - konkrétně továrnu na tanky, letiště, radarovou stanici a kasárnu. Tyto budovy vám budou poskytovat další jednotky do boje (tanky, letadla, pěšáky), přičemž všechny struktury mohou být postupně zničeny či opraveny.

Sluší se jen varovat, že ne vždy se veškeré záměry či nápady tvůrců dostanou do realizace a finální hry, ale zní to slibně, ne?

Comments