If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dělají tvůrci Just Cause na Mad Max hře?

Náznaky jsou celkem jasné.

Šílený Max se možná po dlouhé době plné slibů dočká vlastní hry. Na ní by měli pracovat vývojáři z Avalanche, kteří jsou známí především díky Just Cause.

Informaci o vývoji Mad Max hry prokecl na svém Twitteru Cory Barlog, producent God of War II. Ten na Twitter napsal, že potřebuje „rockovou hvězdu" v level designu, aby s ním pracovala na „úžasné AAA Mad Max hře."

Později to ještě potvrdil další tweetem, ve kterém sháněl konkrétně hlavní level designery: „Chcete se mnou dělat Mad Max hru?" napsal Barlog. Mezi tím ještě tweetoval o své návštěvě Stockholmu, kde sídlí Avalanche Studios.

Další náznak je v tom, že Christofer Sundberg, zakladatel Avalanche, v červenci re-tweetnul Barlogův tweet, ve kterém si stěžoval na odklad filmu Mad Max 4 a že by byl rád, kdyby to znamenalo víc času pro jeho projekt.

Dalším dílem skládanky je fakt, že Avalanche dříve prozradili, že v současné době pracují na hře podle velké hollywoodské licence, ve spolupráci s velkou mediální společností. Tento dosud neoznámený projekt Avalanche by měl údajně vyjít v roce 2012, společně s připravovaným nejmenovaným filmem.

Sundberg v rozhovoru pro CVG v červnu řekl, že nikdy nechtějí opustit velké herní světy a spektakulární explozivní akci. „Poté, co jsme pracovali sedm let na původních značkách, jsme chtěli zkusit licenci, ale bylo jen pár těch, které pro nás byly stoprocentně správné. Tahle je perfektní," říká Sundberg.

Brad Nicholson z Giant Bomb se zeptal Barloga na Twitteru jak to vlastně je a ten odpověděl: „Hmmm, nejsem si jistý. Možnááááá." Zástupce Avalanche pro změnu nabídl standardní korporátní odpověď: „Neoznámené projekty nemůžeme komentovat."

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles