If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Délka Agents of Mayhem a PS4 Pro vychytávky

Více zalidněné město.

Nová hra od autorů slavné série Saints Row tu bude už za měsíc, přesto se o ní moc nemluví. Volition to zkouší změnit zveřejněním pár nových informací o tradičních otázkách.

Odhadnout herní dobu Agents of Mayhem (Alza.cz) je prý obtížné vzhledem k otevřenému světu.

"Minimem by měly být tucty hodin hratelnosti a nad to ještě musíte započítat levelování hráčových agentů (i agentury) až na 40. úroveň, protože hlavní příběh znamená jen úvodních 20 levelů postavy, takže to je jen polovina zábavy," uvedli pro WCCFTech.

Zapomínat se nesmí ani na globální konflikt s odemykáním předních doupat LEGIONu, opakování misí se zkoušením jiné kombinace agentů a dobývání základen LEGIONu v Soulu.

Verze hry pro PC, PS4 Pro a Xbox One X mají mít více zalidněný herní svět, mezi což se řadí jak lidé, tak dopravní prostředky. Hustota města bude zkrátka vyšší, za což prý vděčí silnějšímu grafickému čipu.

Podporováno bude i HDR a cílem jinak je 30 snímků za vteřinu a 1080p, přičemž specifikace Agents of Mayhem pro Xbox One X mají být upřesněny až později po vydání hry a nadupaná PC samozřejmě budou mít výhodu v lepším výkonu hry.

Comments