If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dema: Modern Warfare 3, Sleeping Dogs, PES 2013

To poslední jmenované v rozšířené verzi.

V současné době by člověk spíš čekal ukázku Black Ops 2. Přední výrobci však mají z průzkumů vyčteno, že demo známých her je nejúčinnější až po vydání, aby nastartovalo dodatečný zájem o hru. Activision proto až dnes vypustili demo loňského Modern Warfare 3, které obsahuje singleplayerovou misi Black Tuesday. Je dostupné jen na Xbox Live (jinde možná později) a jak se píše na blogu tvůrců, stále existují lidé, kteří Call of Duty hru nehráli a tímto jim chtějí dát šanci.

Pokud vás nepřesvědčila naše úterní recenze s druhou stranou mincí či videdojmy, můžete si Sleeping Dogs zkusit sami. Jeho hratelná ukázka o velikosti 2 GB je již k dispozici ze Steamu, Xbox Live a PlayStation Network. Budete pronásledovat svůj cíl na nočním tržišti, než si to s ním rozdáte na férovku a než se přesunete do přístavního skladiště už s využitím zbraní. Videorecenze je již hotová :)

Oproti tomu až na příští týden, 28.-29. srpna, chystají Konami rozšířené demo fotbalu PES 2013 s desetiminutovým zápasem. Má v něm být lépe vybalancovaná obrana s útokem, opraveny nahrávky, umělá inteligence rozhodčího či rychlost střelby.

11 minut z PES 2013

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Modern Warfare 3

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

PES 2013

PS3, Xbox 360, PC

See 1 more

Sleeping Dogs

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments