If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dema Top Spin 4 a Call of Duty venku

A také patch nebo DLC pro Dead Space 2.

Dneska se na Xbox Live urodila velká sbírka zajímavých věcí ke stažení, takže se je pokusíme hezky zrekapitulovat.

Téměř pět měsíců poté, co se už prodává hra, se na Xbox Live konečně dostává demo na Call of Duty: Black Ops. Jde o demo singeplayer části hry a velikost dema je 917 MB. V demu je část hry v zasněžené oblasti - ta, ve které lezete po horách a potom nenápadně likvidujete nepřátele.

Spolu s demem vyšel také nový patch na Black Ops. Je sedmým v pořadí. Kromě jiných věcí vylepšuje zejména matchmaking - prý bude dělat lepší výsledky rychleji. Vylepšeny a upraveny jsou i další věci, ale nebudeme vás s nimi nudit a raději vás odkážeme na soupis, kde je všechno vylepšení pohromadě.

Na Xbox Live je také k dispozici demo na tenisový simulátor Top Spin 4, na kterém se pracuje v 2K Czech. Ano, ve stejném studiu z Čech, ve kterém vznikla také Mafie II. Demo je 954 MB velké a můžete si v něm zahrát jeden zápas v US Open.

Aby toho nebylo málo, na Xbox Live je již k dispozici také singeplayerový stahovatelný přídavek k Dead Space 2, který rozšiřuje příběhovou část hry. Na PSN bude k dispozici zítra a na PC podle všeho vůbec nevyjde. Na Xbox Live je k dostání za 560 Microsoft Points a velký je 1,43 GB. Hlavní postavou v něm je Gabe Weller, známý z Dead Space: Extraction, který působí jako ochranka ve vesmírné stanici, kde se lidi začnou proměňovat ve zmutovaná monstra.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments