If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo NBA 2K18, první video o grafice

Laserové skenování bot.

Chcete-li vědět, proč prestižní magazín Forbes nazval NBA 2K18 (Alza.cz) nejlépe vypadající hrou tohoto výrobce, máte šanci v prvním sestřihu, který se zaměřuje právě na vizuální novinky v letošním ročníku basketu.

Vývojáři použili nové fotografické techniky, které jsou schopny separovat barvy pro věrnější odstíny pleti postav, které správně reagují na světelné podmínky. Dále navštívili kanceláře NBA v New Yorku, aby tam laserem naskenovali každý nový dres od Nike, chrániče a přes 200 párů bot (!), včetně těch nejmenších detailů. Přizpůsobení basketbalistů zase bude o něco propracovanější, s téměř neomezeným počtem typů těl a bohatých možností pro úpravu všeho možného.

Ještě před uvedením NBA 2K18 v půlce září si budete moci stáhnout tzv. Prelude demo pro PS4/X1. Začnete v něm 8. září svou kariéru v režimu MyCareer a pokud se vám zalíbí, přenese se vám postup do plné verze.

Závěrem ještě odkazujeme na dojmy Game Informeru, který vyzdvihuje větší přesnost, předělané pohyby, chytřejší střelbu, ovládání nahrávek, realističtější fyziku míče atd.

Tagged With

Comments