If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Deprimovaný a zahořklý muž v adventuře Twin Mirror

Poslední trailer.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment a DONTNOD Entertainment představuje nový trailer k příběhové dobrodružné hře Twin Mirror, která bude v prodeji již během tohoto roku, krabicově na PlayStation 4 a Xbox One (digitálně i na PC).

Sam, 33letý muž vzpamatovávající se z nedávného rozchodu, se navrací do svého rodného města Basswood v Západní Virginii, aby se účastnil pohřbu svého nejlepšího přítele. Sam, který se z pochopitelných důvodů cítí deprimovaný a zahořklý, jako by byl tělem i duší úplně jinde... Když se Sam probouzí následujícího rána v hotelovém pokoji se zakrváceným tričkem a neschopen si vybavit události předešlé noci, nezbývá mu nic jiného než se pustit do pátrání za nalezením pravdy o tom, co se skutečně stalo.

Sam, který je tak přinucen čelit své minulosti, se náhle ocitá před těžkým rozhodnutím - jít za svým srdcem a oživit vztahy se svými milovanými, nebo využít své unikátní intelektuální schopnosti a odhalit tak temná tajemství města Basswood? Jak ale může vědět, komu věřit - když nemůže věřit ani sám sobě?

Sam při svém vyšetřování brzy narazí na pavučinu intrik proplétající se městem Basswood, do kterých jsou zapojeni mnozí obyvatelé města. Schopnost dedukčního uvažování a paměťové vizualizace, díky kterým se Sam stal tak vynikajícím investigativním novinářem, mu pomohou na jeho cestě za rozluštěním celé záhady a odhalení pravdy, která je pohřbena hluboko v jeho unikátní mysli.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments