If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Letos deset her od Sony pro Arc?

Sportovní hry a casual hříčky.

Aktuální zprávy z Japonska (konkrétně z novin Nikkei) naznačují, že pro podzimní vydání pohybového PS3 ovladače je naplánováno přibližně deset kompatibilních her od samotné Sony. Mezi těmito se objeví také sportovní tituly a dále pak specifické hříčky, kde uživatelé pečují o zvířecí mazlíčky.

Druhá kategorie nahrává povědomí o zacílení na casual hráče, pro které už něco podobného na PS3 trhu existuje - EyePet. S čímž souvisí připomenutí, že pohybový ovladač nabídne vítanou kompatibilitu s novou a stále nijak zvlášť nevyužitou Eye kamerkou. Ostatně z Nikkei reportu dále vyplývá, že v Sony (jakož i v Microsoftu) urychlují své plány nabídnout produkty, nabízející další funkce. Jenomže zatímco v případě Sony se primárně mluví o možnostech souvisejících s pohybovým ovládáním, u Microsoftu se jako příklad uvádí exkluzivní distribuce animovaných videí známých značek - jako je třeba Street Fighter.

Nicméně zpátky k Sony, která si zaregistrovala doménu PlaystationArc.com, nahrávající dřívějším spekulacím o možném "Arc" pojmenování pohybového ovladače. Ovladače, který se má údajně dočkat robustní herní nabídky i díky silné third-party podpoře, kde lze čekat známé tváře jako je třeba Ubisoft. Ten Ubisoft, co se angažuje i na konkurenčním Natalu.

Tagged With

Comments