If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Destruction AllStars nabídne tyto režimy, nový trailer

Co vše bude v základní verzi?

O přeměně této původně startovní PS5 hry v titul zdarma na PS Plus i odkladu na únor 2021 nejspíš dobře víte.

Nyní Sony na PSBlogu zveřejnila dodatečné detaily o obsahu Destruction AllStars a také nový trailer z hraní, abyste si udělali lepší představu, co bude toto multiplayerové demoliční šílenství v arénách zač.

V době vydání ve hře najdete čtyři řežimy: Mayhem, Carnado, Stockpile a Gridfall. Všechny bude možné hrát samostatně, s týmem doplněným umělou inteligencí, nebo s přáteli a rivaly online.

Mayhem bude tradičním deathmatchem, který hráče odmění více body za způsobení poškození či rozbití soupeřova vozidla během časového limitu. Carnado je podobný, ale odmění sbíratelným předmětem za to, že vykosíte někoho konkrétního, nejprve však bude potřeba se pohybovat po svých.

Stockpile je takovou variací na CTF s dobytím a držením něčeho v moci, s nutností donešením předmětů po svých na jedno ze tří míst na mapě, aby se jich zmocnil váš tým. A konečně poslední Gridfall je pro 16 lidí ve stylu "poslední přeživší vítězí", přičemž velikost aréna se bude postupně zmenšovat a ti na jejím okraji, co to odnesou, budou mít jen omezený počet životů.

Součástí hry jinak bude tutoriál, v němž si zkusíte některou ze šestnácti postav. Pak Challenge Series, což jsou předpřipravené výzvy proti umělé inteligenci. Za levelování v mulťáku dostanete zlaťáky, které půjde utratit za kosmetické předměty.

Později ve 2021 se Destruction AllStars rozšíří o nové sezóny, události, herní režimy a další aktualizace.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments