If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Detaily o FIFA 14 na mobilech

Tato verze se bude poprvé šířit zdarma.

EA mají z mobilních a tabletových her čím dál větší příjmy, takže se jimi začala zabývat i domácí pobočka, když dnes podrobněji přiblížila verzi FIFA 14 pro operační systémy iOS a Android, která bude letos na podzim v základní podobě ke stažení zdarma.

I na cestách zažijete atmosféru reálných stadionů s možností hrát za více jak 600 klubů z více jak 30 různých lig. A navíc na mobilech poprvé nabídne komentář v pěti různých jazycích (angličtina, francouzština, italština, němčina a španělština).

Hlavním módem se stane klasicky Match Day, jenž nabídne realistický zážitek díky reflektování aktuálních zranění, karetních trestů a týmových forem ze skutečného fotbalového světa, který živě bude promítat do hry.

Hráči na iPhone, iPadu, iPodu a Androidu si budou moci FIFA 14 upgradovat, což jim otevře další tři prémiové módy. Prvním z nich je Manager Mode, v němž budete vyvíjet vlastní hráče a připravovat co nejlepší taktiky pro svůj tým. Dalším pak Tournament Mode pro hraní klasických i vlastních turnajů a lig. A třetím Kick Off Mode umožňující hraní s libovolnými týmy proti umělé inteligenci.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments