Skip to main content

Dětská hra s dráčky u nás brzy vyjde v krabicovce

Fantasy simulace života My Universe - My Baby Dragon.

Naši malí dračí přátelé potřebují, abyste jim pomohli roztáhnout křídla! Starejte se o svěřená dráčata od chvíle, kdy se pomalu chystají vylíhnout, do okamžiku, kdy budou schopná sama létat, a pomozte jim připravit se k nástupu do proslulé dračí školy! Pusťte se střemhlav do kouzelného dobrodružství plného magie a staňte se nejlepšími pečovateli o mladé draky všech dob!

Je na čase, abyste si jako noví pečovatelé otevřeli svou vlastní dračí školku. Ať už ovládá jakýkoliv přírodní živel, každé dráče potřebuje domov plný lásky, ve kterém bude moct růst a rozvíjet se. Dráčata budou vyžadovat veškerou vaši pozornost, a proto budete muset být velmi vnímaví ohledně potřeb každého z nich! Pomozte jim vylíhnout se, rozvíjejte jejich magické schopnosti a zahrnujte je láskou a dobrotami, dokud konečně nebudou připravená odlétnout do dračí školy! Dejte si na čas, hrajte si s nimi a pochopte jejich magické schopnosti, abyste si získali jejich důvěru a navázali celoživotní pouto.

  • Pečujte o tajemná dračí vejce, vychovávejte rozkošná dráčata a vybudujte nejlepší dračí školku široko daleko!
  • Naučte svá dráčata létat a rozvíjejte jejich magické schopnosti!
  • Věnujte svým dráčatům dostatečnou péči a navažte s nimi neochvějné pouto!
  • Splňte všechny úkoly a staňte se těmi nejlepšími pečovateli o mladé draky!

Fantasy simulace života My Universe - My Baby Dragon vychází krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch 1. prosince 2022.

Read this next