If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PC Gamer udělil Deus Ex 94%

U nás bude s bonusovým DLC zdarma.

Nabudily vás včerejší dojmy z rozehrání, ale litujete absence lokalizované verze Deus Ex: Human Revolution? Když nešlo zajistit překlad, přinese Cenega jako náhražku alespoń něco jiného.

"Zákazníci v ČR/SR získají k originální verzi hry Deus Ex (standardni edici) bonusové DLC zdarma, které bude již součástí balení," napsala před okamžikem Cenega na svůj Facebook.

Podrobnosti, o jaké DLC půjde, zatím nejsou známy, ale vzhledem k vydání hry za necelý měsíc je pro jejich oznámení ten nejvyšší čas. Distributor nicméně varuje, že tato nabídka se bude týkat jen předobjednávek, později prý už bonus zdarma nedostanete.

Na světě jinak je první recenze Deus Ex: Human Revolution. PC Gamer potvrdil naše nadšení a udělil známku 94 procent, což je pouze o bodík méně než dal prvnímu dílu. Jeho verdikt: "Nádherné obrození neuvěřitelné hry". PC Gamer vyzdvihl fakt, že hra "odměňuje hráče za přemýšlení a prozkoumávání". Na druhou stranu prý trojka nedosahuje kvalit originálu kvůli "odklonu od improvizace a rozlehlých otevřených prostor". Závěr? "Deus Ex našeho věku a prequel, který za to stojí."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments