If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Deus Ex v češtině nakonec bude, dokazují obrázky

Sponzoruje ji obchod Xzone.

Třetí díl Deus Ex dosud splňoval všechny parametry potenciálního hitu, jako je propracovanost herních mechanismů, znovuhratelnost, bohaté možnosti řešení situací či třeba vysoké hodnocení v papírových recenzích, ale jedno mu chybělo. Square Enix však Ceneze neumožnili vytvořit český překlad, ač ho udělat chtěla. Tento zápor však po dnešku padá.

Deus Ex: Human Revolution si nakonec v lokalizované verzi na PC zahrajete. Před okamžikem to oznámilo Xzone, které se pustilo do sponzorování neoficiálního překladu. "Pracuje na ní zkušený tým překladatelů, kteří mají za sebou mnoho jiných projektů," neurčitě uvádí obchod.

Díky souhře několika štastných okolností a nemalého úsilí Martina Schovance z Xzone mají tvůrci k dispozici kompletní texty z finální verze, takže překlad už je nyní v plném proudu. Vy si tak si můžete prohlédnout prvních pár vytípaných obrázků z lokalizované podoby hry:

"Cílem je mít první verzi češtiny venku začátkem září, čili krátce po vydání, datum se ale může změnit," varuje Xzone. Netřeba dodávat, že jeho zákazníci budou těmi prvními, kdo tento vymodlený překlad získá. Více informací o postupu prací by se mělo časem objevovat na této facebookové stránce.

O Deus Ex: Human Revolution, vycházejícím 26. srpna, stále můžete soutěžit - více v dojmech z rozehrání nebo dojmech z E3 prezentace.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments