If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Diablo 4 prý už bylo ukázáno zaměstnancům studia

Ale hned tak nevyjde.

Ano, toto studio je tak početné, že část vývojářů nemá vůbec šajnu o tom, co dělají ti ostatní, nebo jak to vypadá. Možná tomu tak je i záměrně kvůli snížení rizika úniků...?

Oficiálně zatím víme o Diablo 4 jen tolik, že "se chystá vícero projektů ze série Diablo", ale na oficiální oznámení si musíme počkat až do podzimního Blizzconu.

Dnes francouzské noviny Le Monde napsaly, že prý od svých zdrojů zaslechly o údajně proběhlé interní prezentaci Diablo 4 pro zaměstnance Blizzardu v pobočce firmy v Paříži.

Celý článek je zamčen pod platební bránou, ale moc dalšího v něm není. Jen že tamtéž prý došlo k potvrzení pokračování Overwatch, ale že ani jedna z těchto her nevyjde dříve než ve 2020, což by byla ta optimistická varianta, spíš později. Není však jasné, jestli reportéři jen nepapouškovali nedávná zjištění Kotaku.

Každopádně krotit vášně je potřeba i kvůli jiným věcem: Blizzard aktuálně nabírá nové zaměstnance na pozice "vedoucí grafik postav" a "vedoucí grafik pro koncepty". Vyžaduje se od nich, aby měli dokonalou znalost série "pro ještě neoznámený, nový Diablo projekt".

Z toho je nad slunce jasné, že vývoj prozatím příliš nepokročil. Pokud je však pravda o té prezentaci, mohlo by být už hotovo aspoň testovací demo. Pokud tedy náhodou někomu v managmentu nepřeskočí a vše klasicky neodpíská kvůli nenaplnění vysokých standardů studia...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Diablo III

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments