If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Diablo III pro konzole samostatně?

Plus info o barvách, kombinacích a artwork.

Spekulace o tom, že Blizzard pracuje na konzolové verzi Diabla III, zase lehce nabraly na obrátkách s dalším inzerátem. Firma totiž na svém portálu vypsala hledanou pozici "specialisty na vývoj her pro PlayStation 3, který by se přidal k týmu pracujícímu na Diablu".

Fakt, že inzerát specificky neuvádí třetí díl, jen přiživuje sílící hlasy těch, kteří považují konzolové Diablo za samostatný projekt. Ostatně i Blizzard v minulosti řekl, že zkouší rozvíjet "koncept Diabla pro konzole" a nemluvil o hře s pořadovým číslem tři.

Je tedy možné, že by nás po klasické PC verzi hry mohl čekat nějaký konzolový offspin nebo remake všech tří dílů pro Xbox 360 a PlayStation 3?

Komunitní manažer Bashiok na oficiálních fórech dále potvrdil barvy, v nichž budete nalézat jednotlivé předměty. Runy budou fialové, legendární předměty oranžové, cenné předměty žluté, setové předměty zelené (stejně jako předměty ke questům a Lore), magické předměty modré, odpadní předměty šedé a všechny ostatní bílé.

Mimochodem, kombinací různých run a skillů prý bude 96 886 969 344. Docela úctyhodné číslo, ne?

Mimochodem fanoušci série jistě vezmou zavděk autorizovanému fanouškovskému artworku archanděla Broma, který koncem minulého týdne zveřejnil Blizzard.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments