If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DICE nejspíš dělají na Mirror's Edge 2

Nechtějí být jen továrnou na Battlefield.

Švédský vývojář a bývalý šéf free-to-play v EA Ben Cousins prozradil, že podle jeho informací se skutečně pracuje na pokračování oblíbené hry Mirror's Edge, která se ovšem neprodávala tak dobře, jak EA očekávalo. Překvapením ale docela je, kdo by na hře měl podle jeho informací pracovat - DICE.

Podle jeho slov se o tom ve Švédsku všeobecně ví. "V herní scéně ve Stockholmu se všeobecně ví, že na Mirror's Edge 2 dělají v DICE," řekl na Twitteru.

Je to zajímavé zejména kvůli tomu, že zrovna včera viceprezident EA Games Patrick Soderlund řekl, že DICE nechtějí být jen "továrnou na Battlefield" a dělají i na dalších projektech.

"Ve studiu DICE je ve Stockholmu kolem 300 lidí a ne všichni pracují na Battlefieldu," řekl v rozhovoru pro časopis OXM. Podle jeho slov je to dobře. "Aby udělali dobrý Battlefield titul, musí se věnovat také něčemu jinému."

Že se na Mirror's Edge 2 v EA pracuje není tak úplně překvapení. Už dříve se tento titul objevil v životopisech několika herních vývojářů. Šéf EA Games Frank Gibeau navíc už minulý rok říkal, že značka Mirror's Edge určitě není mrtvá a pokud vznikne, poběží na Frostbite 2 enginu.

Comments