If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Digitální mag FirstPlay pro Evropany

Nový nápad pro majitele PS3.

Vydavatelství Future Publishing chystá ve spolupráci se Sony rozjet nový projekt, kterým bude digitální magazín FirstPlay, distribuovaný skrze službu PlayStation Network, resp. online obchod PlayStation Store.

Půjde o jakýsi týdeník v HD kvalitě, který bude nabízet video recenze, interview a exkluzivní obsah ke stažení, počítaje v to také dema. Za jedno číslo, které se objeví na trhu už příští měsíc - tedy v březnu 2010, přitom zaplatíte jednu libru. Mluví se však i o předplatném na celé čtvrtletí v ceně 9 liber. Zbývá ještě dodat, že FirstPlay je cílený na evropské majitele konzole PS3 a je tak jakousi alternativou pro Qore, online mag určený pro změnu pro hráče v USA.

Nicméně podle některých zpráv nepůjde o jedinou pobídku směrem k vaší peněžence. Americký Oficiální PlayStation Magazín totiž aktuálně přišel s úvahou, že se na PS3 letos konečně dočkáme funkce "cross-game chat", tedy možnosti hovorů mezi hráči hrajícími různé hry. V OPM se přitom domnívají, že by mohlo jít o dříve diskutované placené vylepšení služby PSN, na což asi mnozí nebudou chtít slyšet. Nicméně stále jde pouze o spekulace…

Tagged With

Comments