If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Díky Click2Play bude v češtině více her

Řekl nám to tvůrce nové digitální distribuce.

O přípravě nové digitální platformy od domácího distributora Comgad asi víte a můžete mít v hlavě pochybnosti, zda se dokáže prosadit proti Steamu či jiným rozšířeným službám. I proto jsme požádali šéfa publishingové divize firmy Pavla Mondscheina, aby nám pověděl více o jejich hlavních cílech.

"Click2Play není jen alternativou pro již prodávané krabicové verze her. Je to pro nás zároveň vynikající příležitost, jak na český a slovenský trh přinášet tituly, které by se sem jinak nedostaly. V současné době vzniká spousta velice zajímavých her, jež se k nám nedostanou jen z jediného důvodu - jejich lokalizace a umístění do běžné distribuční sítě by nebylo rentabilní. Na Click2Play však budeme schopni uvádět české verze i těchto her, které jsou jinak k dispozici jen v angličtině," zdůraznil tvůrce Click2Play.

Avšak podle Mondscheina to nemáme chápat tak, že by se Click2Play profilovalo primárně na těch méně známých hrách nebo specifických budgetových hrách, které jsou populární na našem trhu (typu Zetor Simulator), ale na Steamu je nenajdeme. Více záměry Comgadu s digitální distribucí, plánované ke spuštění příští měsíc, vysvětlí v kompletním rozhovoru, který na Eurogameru publikujeme v příštích dnech.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

  • PC
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments