If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Director's Cut edice Sea of Solitude představena

Konverzi na další platformu zaštítí tvůrci Heavy Rain.

Sea of Solitude: The Director's Cut vyjde exkluzivně pro Nintendo Switch dne 4. března 2021 (krabicově i digitálně), čímž naváže na vydání původní verze na jiných platformách už v půlce minulého roku.

Ponoří hráče do dojemného dobrodružství mladé ženy Kay, jenž se ze zoufalství z osamělosti přeměnila na monstrum. Hráči se budou pohybovat v krásném, ale znepokojivém světě, a doprovázet ji v nalezení klidu a míru. Prostřednictvím konfrontací s metaforickými tvory evokující bolestivé emoce, které musí překonat, se Kay dozví více o svém okolí, ale hlavně o sobě samé.

"Quantic Dream přinesl všechny své zkušenosti, aby mohl Jo-Mei naplnit jejich vizi a vytvořit tak přepracovanou verzi své oceňované hry. Sea of Solitude: The Director's Cut je vylepšená verze původního zážitku, který Jo-Mei nabídli v roce 2019. Sada nových funkcí a vylepšení je navržena speciálně pro Nintendo Switch. Dialogy byly přepsány oceňovaným autorem Stephen Bell a nové herecké obsazení znovu nahrálo všechny dialogy," uvedla tisková zpráva domácího distributora Cenega Czech.

Hra obsahuje také nový fotografický režim se schopností měnit klima integrací gyroskopu Nintendo Switch.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments