If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Director's Cut edice Sea of Solitude představena

Konverzi na další platformu zaštítí tvůrci Heavy Rain.

Sea of Solitude: The Director's Cut vyjde exkluzivně pro Nintendo Switch dne 4. března 2021 (krabicově i digitálně), čímž naváže na vydání původní verze na jiných platformách už v půlce minulého roku.

Ponoří hráče do dojemného dobrodružství mladé ženy Kay, jenž se ze zoufalství z osamělosti přeměnila na monstrum. Hráči se budou pohybovat v krásném, ale znepokojivém světě, a doprovázet ji v nalezení klidu a míru. Prostřednictvím konfrontací s metaforickými tvory evokující bolestivé emoce, které musí překonat, se Kay dozví více o svém okolí, ale hlavně o sobě samé.

"Quantic Dream přinesl všechny své zkušenosti, aby mohl Jo-Mei naplnit jejich vizi a vytvořit tak přepracovanou verzi své oceňované hry. Sea of Solitude: The Director's Cut je vylepšená verze původního zážitku, který Jo-Mei nabídli v roce 2019. Sada nových funkcí a vylepšení je navržena speciálně pro Nintendo Switch. Dialogy byly přepsány oceňovaným autorem Stephen Bell a nové herecké obsazení znovu nahrálo všechny dialogy," uvedla tisková zpráva domácího distributora Cenega Czech.

Hra obsahuje také nový fotografický režim se schopností měnit klima integrací gyroskopu Nintendo Switch.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments