If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Discord Voice je teď na konzolích Xbox dostupný pro všechny

Usnadňuje komunikaci.

V červenci Microsoft oznámil, že ve spolupráci s Discordem vyvíjí zjednodušení hlasového chatu, abyste mohli hrát s přáteli ze všech svých herních komunit přímo na Xboxu. Funkce Discord Voice už teď dostupná na konzolích Xbox Series X|S a Xbox One.

Díky této aktualizaci můžete chatovat s kýmkoli na Discordu prostřednictvím hlasových kanálů nebo hromadných hovorů přímo z konzole, což usnadňuje komunikaci s přáteli na mobilech, Xboxech a PC. Znamená to, že během hry na konzoli uvidíte, kdo je účastníkem hovoru a kdo hovoří. Také si budete moct upravit nastavení zvuku a během hraní přepínat mezi herním chatem Discord Voice a Xbox.

Funkci můžete začít využívat tak, že si v mobilní aplikaci Discord propojíte svůj účet Discord s účtem Xbox. Tento krok musíte udělat, i když jste měli účty propojeny už dříve. Poté můžete vstoupit do kteréhokoli hlasového kanálu nebo hovoru na Discordu a vést ho z Xboxu.

"Děkujeme všem našim Xbox Insiderům, jejichž zpětná vazba pomohla dovést funkci do konečné podoby. V budoucnosti však chceme představit další funkce Discordu na Xboxu, a proto nás sledujte i nadále," uvedl Microsoft.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments