If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dishonored 2 s režimem New Game Plus

Jiný, než tipujete.

Příští pondělí, 19. prosince, vyjde pro všechny tři verze Dishonored 2 (Alza.cz) update se zajímavým obsahem. Nyní je dostupný v beta fázi jen pro PC.

Hráčům, kteří už dokončili základní hru za jednu ze dvou postav, odemkne režim New Game Plus. V něm dovolí použít veškeré speciální schopnosti jak od Emily, tak od Corva, a to při jediném průchodu.

Původně jste si museli vybrat, za kterou postavu budete hrát a disponovat unikátními dovednostmi, teď je máte dostupné v jednom.

Vedle toho budete mít k dispozici všechny Bonecharm Traits i runy, které jste nasbírali při minulém dohrání.

Bethesda jinak slíbila, že další možnosti přizpůsobení zážitku v Dishonored 2 vypustí v lednu. Mimojiné možnost vybrat si, kterou misi chcete hrát, tak i vlastní nastavení obtížnosti, abyste si ušili zážitek na míru vašemu hernímu stylu.

Od listopadového vydání se studio Arkane snaží řešit problémy s výkonem hry. Harvey Smith přiznal, že s některými kombinacemi hardwaru v PC verzi předem nepočítali, např. když někdo má highendový procesor, lowendový grafický čip, nebo případně starší ovladače. Prý je podpora všeho myslitelného velmi složitou záležitostí, na rozdíl od konzolí.

Comments