If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dishonored 2 s režimem New Game Plus

Jiný, než tipujete.

Příští pondělí, 19. prosince, vyjde pro všechny tři verze Dishonored 2 (Alza.cz) update se zajímavým obsahem. Nyní je dostupný v beta fázi jen pro PC.

Hráčům, kteří už dokončili základní hru za jednu ze dvou postav, odemkne režim New Game Plus. V něm dovolí použít veškeré speciální schopnosti jak od Emily, tak od Corva, a to při jediném průchodu.

Původně jste si museli vybrat, za kterou postavu budete hrát a disponovat unikátními dovednostmi, teď je máte dostupné v jednom.

Vedle toho budete mít k dispozici všechny Bonecharm Traits i runy, které jste nasbírali při minulém dohrání.

Bethesda jinak slíbila, že další možnosti přizpůsobení zážitku v Dishonored 2 vypustí v lednu. Mimojiné možnost vybrat si, kterou misi chcete hrát, tak i vlastní nastavení obtížnosti, abyste si ušili zážitek na míru vašemu hernímu stylu.

Od listopadového vydání se studio Arkane snaží řešit problémy s výkonem hry. Harvey Smith přiznal, že s některými kombinacemi hardwaru v PC verzi předem nepočítali, např. když někdo má highendový procesor, lowendový grafický čip, nebo případně starší ovladače. Prý je podpora všeho myslitelného velmi složitou záležitostí, na rozdíl od konzolí.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments