If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Distributor HYPE u nás uvede Soulstice: Deluxe Edition a dokonce bude čeština

+ výčet bonusů.

Third-person akční rubačka Soulstice vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X dne 30. září 2022.

Hra bude obsahovat také oficiální českou lokalizaci, překvapil domácí distributor HYPE.

Fyzická Deluxe Edition obsahuje navíc objemný digitální artbook, strhující digitální soundtrack a balíček předmětů „Ashen Blade“, napěchovaný jak mocnými předměty vhodnými ke konzumaci, tak i penězi, které na jejich nebezpečné cestě přijdou Briar s Lute dozajista vhod.

Budoucnost Svatého království keidaského se ocitne v ohrožení, když do světa lidí vtrhnou skrz Oponu mocné a nelítostné bytosti známé jako „přízraky“. Ty napadají své oběti, zmocňují se jejich těl a mění je v nezastavitelná, odporná monstra hodující na všem živém. Obyvatele království před nimi dokážou ochránit pouze „chiméry“ – hybridní válečníci vzniklí spojením dvou duší.

Briar a Lute jsou dvě sestry znovuzrozené jako chiméra. Tato proměna přinesla Briar nadlidskou sílu a odolnost, zatímco Lute – která kvůli spojení své duše se sestřinou obětovala život – se proměnila ve stín s tajemnými schopnostmi. Briar s Lute dostanou za úkol osvobodit zničené město Ilden a při tom zjistí, že řád, kterému slouží, má mnohem ambicióznější plán.

  • Zkoumejte temný svět skrývající spoustu záhad, ovládněte dynamický soubojový systém a osvojte si vzájemně propojené schopnosti dvou sester ve fantasy příběhu o dospívání se svižnou akcí, zákeřnými nepřáteli a ohromujícími souboji s bossy.
  • Bojujte ruku v ruce: Ovládejte současně obě sestry – Briar i Lute. Vrhněte se na nepřátele s pomocí útoků nablízko a komb jako Briar a ovládněte bojiště svými nadpřirozenými silami jako Lute. Kombinací jejich jedinečných předností odemykejte mocné, transformační schopnosti a postupně odhalujte skutečný potenciál, kterého mohou jako chiméra dosáhnout.
  • Zkoumejte zničené město: Na obloze nad kdysi svatým městem Ilden se otevřela „trhlina“. S tím, jak si k ní budou Briar a Lute probojovávat cestu, budou čelit spletitým rébusům a záhadám, zatímco jejich okolí bude stále nepřátelštější a pokřivenější.
  • Upravujte svoje zbraně: Během svého dobrodružství budete průběžně odemykat a vylepšovat nové zbraně, které můžete libovolně přepínat i uprostřed boje a provádět tak stylová a vysoce ničivá komba.
  • Bojujte s různými druhy nepřátel: Zpoza Opony pronikla do světa lidí odporná směsice přízraků, zkažených a posedlých. S využitím Lutiných unikátních aur tato stvoření odhalujte a oslabujte a přizpůsobujte se neustále se měnícímu bitevnímu tempu.
  • Zjistěte pravdu o svém původu: Prostřednictvím temného příběhu naplněného vzájemnou láskou dvou sester a sebeobětováním odhalují Briar s Lute pravdu o sobě samých i svých nových schopnostech a při tom vzájemně spolupracují a zůstávají věrné svému neporušitelnému poutu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Soulstice

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments