If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassins Creed Valhalla už oficiálně, finální artwork a zítra filmeček

UPDATE 2 - časosběrné video, logo.

UPDATE 22:00 - tak je to již oficiální, skutečně název zní Assassins Creed Valhalla, potvrdil UbiSoft v pozdních večerních hodinách.

Grafik Bosslogic po osmi hodinách (!) dřiny, kterou jste mohli obdivovat živě, dodělal kompletní artwork. V plné kvalitě a verzi je ke zhlédnutí zde:

Níže ještě oficiální logo hry a časosběrné (zrychlené) video, jak vše postupně vznikalo:

Zítra, tedy ve čtvrtek 30.4. v 17:00 našeho času uvidíme debutový, čtyřminutový filmeček na následujícím linku. To je zatím vše, co UbiSoft potvrdil.

UPDATE 19:00 - hra by se nejspíš měla jmenovat Assassins Creed Valhalla. UbiSoft si totiž zaregistroval doménu s tímto názvem, vyplynulo z výpisu majitele assassinscreedvalhalla.com - Gandi.net je přitom společnost, která spravuje domény všech her od tohoto výrobce.

Pakliže se tento název potvrdí, navštívíme určitě Norsko, protože v tamní mytologii Valhalla znamená majestátní, obrovskou halu umístěnou v Asgardu, které vládne bůh Odin.

Vydání je podle nového nálezu na zahraničních obchodech plánováno na 17. listopadu 2020, kdy prý vše doprovodí kniha.

Původní článek - Na toto nepochybně zajímavě strávené, deštivé odpoledne budou fanoušci série Assassins Creed vzpomínat. Během uplynulých tří hodin se v Photoshopu postupně zrodilo téměř kompletní pozadí na artworku.

Stále probíhající vysílání sleduje přes 20 tisíc lidí a mnozí z nich pochopitelně spekulují, co z toho lze vydedukovat.

Ten hrad na pravé části byl patrně vymodelován na základě skutečného Bamburgh Castle v severovýchodní Anglii. Původně šlo o saskou pevnost, než byla dobyta a přestavěna Normany. Později na artworku zbyly z hradu jen trosky.

Dle výbavy bojovníků se odhaduje zasazení do období vrcholného středověku okolo 10. až 12. století.

Vlevo se zase objevila vikingská loď i s posádkou, což působí, že hra by mohla střídat dvě dějiště - jedno studenější ve Skandinávii, druhé trochu teplejší v Anglii. Tomu by ostatně odpovídalo i logo hry rozdělené na dvě části.

Redaktor Bloombergu Jason Schreier odpoledne na Twitter napsal, že debutové odhalení hratelnosti nového Assassina asi uvidíme až příští týden:

Přední domácí streamer Agraleus mimochodem vyzradil, že k tomuto středečnímu odhalení od UbiSoftu dojde, už předčasně v pondělí na Twitchi. Hovoří tam o tříhodinovém vysílání ve večerních hodinách, aneb plány výrobce se zřejmě mezitím změnily:

Comments