If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DLC Assassin's Creed II měly být ve hře

Vyhodili je ze hry, aby víc vydělali?

Asi to už bude docela běžná praxe. Herní vydavatelé zjistili, že stahovatelné přídavky se velice dobře prodávají a tak se u každé větší hry počítá s tím, že po vydání bude následovat podpora v podobě dalších stahovatelných přídavků, za které budou zákazníci rádi platit. Vlastně tak společnosti vydělají na hře a potom mají možnost ji i dále finančně vyždímat.

Patrice Desilets, tvůrce Assassin's Creed II, dokonce přiznal, že přídavky Battle of Forli a Bonfire of the Vanities, které mají vyjít počátkem příštího roku, měly být původně součástí hry.

"Řekl jsem si, že ta hra je už dost velká a bylo by třeba více času na její dokončení. Tak jsem se rozhodl, že ten obsah navíc jednoduše vydáme jako DLC."

Dále dodává: "Myslím, že jsme hráčům dali tak velký obsah, že nemůžou říct, že se je snažíme okrást. Že jsme jim za těch 60 dolarů toho dali dost."

Patrice Desilets také naznačil, že tvůrci možná zapracují ještě na další věci, která byla z plné hry vyhozena. Možnost přehrát si znovu kteroukoliv z misí. "Možná vymyslíme způsob, jak to udělat."

Comments