If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DLC pro PS3 verzi Fallout 3 se zpožděním

Stažitelné balíčky budou až v září.

Další obsah pro multiplatformovou hru Fallout 3, který je distribuován formou stažitelných balíčků, nabírá na PS3 další zpoždění. Původně se majitelé PS3 verze tohoto postapokalyptického RPG měli dočkat v červnu, nicméně poslední informace z Bethesdy hovoří o odkladu.

Hráči se tak musí obrnit trpělivostí až do září, kdy bude vypuštěno první PS3 rozšíření - Broken Steel, umožňující pokračovat v kampani po kompletaci hlavní příběhové linky.

A proč zrovna Broken Steel, který měl na PC a X360 jako rozšíření pořadové číslo tři? Podle Bethesdy má jít o balíček, o který je největší zájem, a proto jej upřednostnili před ostatními.

Ty další - The Operation: Anchorage a The Pitt, mají na PS3 dorazit záhy poté, stejně co zbyvší epizody Point Lookout a Mothership Zeta; mimochodem Mothership Zeta se jako vůbec poslední rozšíření aktuálně chystá na PC a X360, kde se objeví koncem měsíce.

Bethesda nepříjemné zdržení u PS3 balíčků zdůvodňuje jejich laděním a testováním a to jak se samotnou hrou, tak mezi sebou navzájem. Cenu za zde připomenutá rozšíření však dosud neuvedla. Zajímavostí ovšem může být chystané vydání speciální edice Fallout 3, která se má v říjnu objevit na trhu se všemi vydanými rozšířeními a to pro všechny platformy, přičemž PC verze má být tradičně nejlevnější (50 USD).

Tagged With
About the Author

Reportér z Gamescomu

Contributor

Comments