If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dnešní Re-Play vás za hrami vezme do Polska

+ archiv minulého dílu.

Dnes v 16:10 vás na TV stanici Prima Cool čeká ohlédnutí za vrcholem herních turnajů a mnohem víc.

Máme za sebou opravdu vydařený svátek všech hráčů, a Re-Play při tom samozřejmě nemohl chybět. Dočkáte se tak reportáže přímo z polských Katowic, kde proběhlo mistrovství Intel Extreme Masters. Kromě samotného finále ve hrách jako Counter Strike: Global Offensive či League of Legends vám Mikoláš Tuček přinese i pár rozhovorů.

Co se týče recenzí, těšit se můžete třeba na pokračování klasické herní série Street Fighter V. Pokud už nyní zatlačujete slzu nostalgie, rozhodně si tuto recenzi nenechte ujít. Zjistíte, čeho všeho nového, kromě úchvatné grafiky, se ve hře dočkáte, ale i čeho se nedočkáte, a jestli hra tedy opravdu stojí Pokud máte rádi barevnost, ale místo mlácení raději střílíte, jistě vás potěší i další kousek.

Pokračování humorem prodchnuté hry Garden Warfare 2 bude další recenzovanou hrou. Ať už tedy fandíte kytkám nebo mozkoužroutům, v sobotu se o této týmové střílečce dozvíte víc a můžete jít skládat partu. No a když jsme u týmového hraní, na závěr jeden kousek ze světa MMO. Uvidíte recenzi na zajímavý Black Desert Online, který vám dovolí doposud nevídané možnosti v tomto žánru.

A nakonec si ještě zasoutěžíte o mechanickou herní klávesnici G810 Orion Spectrum od Logitechu i s jejím pokročilým podsvícením, programovatelnými klávesami i speciálními mechanickými spínači. A v balení se nachází i nová hra Tom Clancy's The Division! Vše, co potřebujete, je mít v sobotu v 16:10 zapnutý Re-Play.

Archiv dílu pořadu z minulé soboty sledujte níže, obsahuje recenze Far Cry Primal či Walking Dead: Michonne a dojmy z bety Hitmana:

About the Author

Redakce

Contributor

Comments