If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dnes proběhne stream Nvidia o Cyberpunk 2077, benchmarky a ovladače

+ už je i v GeForce Now.

Dnes, tedy 10. prosince od 17.00 proběhne facebookový stream s Igorem Staňkem (Senior Technical Product Manager EMEAI ve společnosti NVIDIA) k Cyberpunk 2077. Najdete ho zde na Facebooku.

Přinese detailnější informace nejen o ray tracingu a DLSS v této právě vycházející hře. Předcházet mu od 16 hodin bude ukázka hry se známým streamerem Sterakem.

Venku jsou také ovladače pro grafické karty od Nvidia. Tyto GeForce Game Ready drivery jsou optimalizovány na Cyberpunk 2077 a Minecraft RTX pro Windows 10. Přinesou také update zpřístupňující DLSS ve 4 nových hrách oznámených včera.

DLSS přinese až 60% nárůst výkonu v Cyberpunk 2077 v závislosti na konkrétním modelu GeForce RTX. Hráči se díky této funkci mohou kromě vyšší snímkové frekvence mohou těšit i na kvalitní ostrý obraz. Vzhledem k široké škále grafických efektů využívajících náročný ray tracing se DLSS stává nutností pro zajištění plynulého vizuálního zážitku bez kompromisů, zejména ve vyšších rozlišeních. V příloze naleznete grafy nárůstu výkonu při použití této technologie.

DLSS v Minecraft s RTX pro Windows 10 dokáže zvednout snímkovou frekvenci až na dvojnásobek.

Okolo vidíte benchmarky od Nvidia o chodu Cyberpunk 2077, kde naleznete grafy nárůstu výkonu při použití této technologie.

Ovladače pro optimální chod Cyberpunk 2077 vypustilo také AMD, jedná se konkrétně o AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition ve verzi 20.12.1, který také přidává podporu Radeon RX 6900XT GPU.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments