If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Program večerní Zaklínač 2 párty

Co vše bude na programu?

Dnes večer v 19:30 se otevřou dveře do klubu v pražské Trojické ulici, kde se uskuteční velkolepá párty pro veřejnost k příležitosti zahájení prodeje Zaklínače 2. Chcete vědět, co vše čeká a proč byste měli nasednout na metro či tramvaj směrem Palackého náměstí, abyste tam osobně nechyběli? Soudě podle podrobného scénáře by na místě mělo být o zábavu postaráno:

Akci odstartuje známý moderátor Ondra Broukal ve 20:00 poněkud nezvyklým způsobem. Bude to nezbytné, aby se na organizátory Xzone a Comgad nesesypala vlna trestních oznámení za ohrožování mravní výchovy mládeže. TIP: své děti nebo mladší sourozence raději nechte doma :) Ostatně, i Zaklínač 2 je hra vhodná až od 18 let.

Tento meč budete moci vyhrát i vy.

Vedle sledování připraveného programu s jistou mírou improvizace na jevišti se budete moci pohybovat po celém sále (podobně jako na nedávné Assassins Creed párty na odlišném místě), kde se vám nabídne celá paleta nejrůznějších aktivit: stánek NVIDIA 3D Vision, počítače se Zaklínačem 2, místní putika (kde můžete pít, co hrdlo ráčí - za své peníze) nebo krámek s upomínkovými předměty (plakáty, trička, mikiny, medailony, knížky).

Mezi vystoupením šermířů nebo kouzelníka se mezi 21.-22. hodinou večerní vecpe soutěž o nejlepší kostým, který vybere porota složená z publika a zaměstnanců Xzone i Comgadu. Na pracovníky jeho lokalizačního oddělení můžete směřovat své otázky po 21. hodině. Mezi jednotlivými body programu opět dojde na krátké vstupy pořadu Indian, který se ohlédne za jedničkou, podělí se o svůj názor na dvojku nebo se jinak pokusí zpestřit moderování večera.

V jeho druhé polovině se můžete blýsknout ve vědomostním kvízu, v němž bude vždy k dispozici bude několik atypických možností nápovědy. Podle počtu správně zodpovězených otázek dostanete některou z cenu, přičemž ten nejlepší si odnese hlavní cenu - dýku a tři díly knižního Zaklínače.

Pro soutěživé účastníky však nastane nejdůležitější moment až půl hodinu před půlnocí, kdy bude ze všech účastníků akce vyhlášena tombola o grafickou kartu od NVIDIE, procesor od Intelu a především ocelový a stříbrný meč Zaklínače i legendární měchy trpasličího kováře (resp. co z nich zbylo). Poté, co vyvrcholí odpočítávání, začne krátce po půlnoci vlastní prodej hry Zaklínač 2. Během něj se budou na plátno promítat čísla, která budou aktuálně obsluhovaná (1-25, 26-50, 51-75, atd.), abyste nemuseli stát celou dobu ve frontě.

Takže dnes večer v P.M. Clubu v Trojické ulici 10 na Praze 2 na viděnou, vstupné na akci je pro všechny zdarma. Do P.M. Clubu se dostanete nejlépe tramvají č. 3, 4, 7, 10, 14, 16, 17, 21, 52. Metrem trasy B zastávka Karlovo náměstí výstup na Palackého náměstí. Zaklínače 2 bude možné zakoupit o půlnoci na úterý i na prodejnách Xzone v jiných městech (Ostrava, Brno, Plzeň).

Comments