If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do 15. března a šmitec. Obchody musejí dát pryč The Division 2

+ mega objemný první patch aneb krabicovka bude zbytečná.

Že tahle hra dle děl Toma Clancyho půjde ve šlépějích Metro Exodus, to se už vědělo od ledna. Avšak teprve teď vyplavalo na povrch, jak to vlastně bude technicky provedeno.

Na rozdíl od Metro Exodus, které přestalo být nabízeno prakticky hned po oznámení exkluzivity Epic Games Store, je to v případě The Division 2 pro PC benevolentnější.

Ostatní digitální obchody, tedy nejen Steam, ho smějí nabízet jen do 15. března, tedy do dne vydání. Pak mají oficiální pokyn, aby hru odstranily z nabídky.

Upozornil na to a trochu se na všem zviditelnil Gamesplanet, který nahodil následující varování:

"Bohužel vám musíme oznámit, že UbiSoft nepovolí jakýmkoli third-party obchodům prodávat The Division po 15. březnu. Od té doby bude hra (i Season Pass atd.) nabízena v digitální formě jen na obchodě UbiSoftu a na jiném obchodě s exkluzivitou. Nejsme za to rádi".

Nemáte se prý strachovat s nákupem jinde, všechny objednávky učiněné do poloviny března budou uspokojeny.

Horší to je, že jiné shopy nebudou poté ani poskytovat podporu. Například když si omylem hru aktivujete na špatném účtu, než jste chtěli, nebudou mít další klíče na výměnu pro zákazníky. S veškerými žádostmi pak musíte kontaktovat přímo UbiSoft.

Nemilá je též jiná zpráva týkající se krabicovek The Division 2. Kdo si je pořídí, bude si muset "za trest" prakticky celou hru stáhnout znovu z internetu, protože povinný Day 1 update na PS4 bude mít okolo 90 GB. Píše se to na stránce podpory UbiSoftu:

"Jestliže jste si zakoupili fyzickou hru, začněte s instalací z disku. Vaše konzole bude souběžně s tím stahovat titulní update 1".

O polovinu lépe na tom budou ti, kteří se chystají hrát PC či Xbox One krabicovku. Těm bude stačit stáhnout si aktualizaci ve velikosti "jen" 48-52 GB, v závislosti na vaší oblasti a zvoleném jazyku. Těchto 48-52 GB vám ostatně i hra ve finále zabere na harddisku.

Comments