If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do 2022 spadl i Destiny 2: The Witch Queen

Tři důvody Bungie.

Jít to takhle dál, je docela dobře možné, že počet nových velkých AAA titulů ve zbytku roku půjde spočítat na prstech jedné ruky.

Bungie dnes na blogu oznámili, že rozšíření The Witch Queen pro Destiny 2 nestihnou vypustit v letošním roce, jak plánovali. Nýbrž se tak stane až někdy v první polovině 2022.

Pro tutu změnu mají tři pádné důvody, uvedli.

Tím prvním je, že tento datadisk sci-fi akce má být tak ambiciózní, tudíž vyžaduje více času. Má jít o propojené vyprávění, které bude pokračovat v Lightfall a dalších DLC, čímž zakončí příběh započatý v prvním dílu Destiny, tzv. "Light and Darkness Saga".

Zadruhé chtějí letos tvůrci zapracovat na základech původní hry: přidání podpory crossplay, postarání se, aby zbraně a výbava působily svěžím dojmem, i redefinování vize pro PvP.

No a poslední důvod je tradiční, jaký slýcháme prakticky od všech: při práci z domova neodsýpá vývoj zdaleka tak rychle jako za běžných podmínek v kanceláři. Takže se prý musejí ujistit, že menší přídavky pro letošek i The Witch Queen splňují kvalitativní standardy i že se vše stíhá včas.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments