If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do Destruction All Stars musejí přibýt počítačoví boti

Aby nahradili chybějící živé hráče.

Zdá se, že ani přiložení plné hry zdarma k nabídce předplatného PlayStation Plus na několik minulých měsíců nepomohlo zajistit její větší proražení.

Arénová bojová hra s vozidly Destruction AllStars tudíž brzy bude muset dostat novou funkci ve formě přítomnosti počítačových botů, kteří nahradí chybějící živé hráče v multiplayeru.

"Naše komunita se nachází po celém světě, a tak občas může dojít ke špičce či naopak propadu na nízký počet hráčů pro online matchmaking," oznámilo studio Lucid Games.

Proto se prý chce s AI boty ujistit, aby byly zápasy naplněny dostatečným počtem účastníků, jako by šlo o reálné živé hráče. Někdy se totiž stává, že nějací lidé do počtu chybí a kvůli tomu se musí dlouho čekat na zahájení hry.

Tvůrci dodali statistiku, že špička je obvykle mezi čtvrtou hodinou odpolední až desátou večerní ve všední dny, a pak mezi obědem až půlnocí o víkendech. To znamená, že ve zbylou dobu budete moci potkat více botů.

Co se ale nemění, je fakt, že k hraní Destruction AllStars potřebujete mít aktivní členství PS Plus, což asi ne každý vlastní. A dále je vzhledem k exkluzivitě nutností nedostatková konzole PlayStation 5. Pokud by hra existovala i v old-gen verzi pro PS4 s větší uživatelskou základnou, nejspíš by takové trable řešit nemusela.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments