If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do Far Cry 3 přibudou funkce vyžádané fanoušky

Užitečné do singleplayeru, multiplayeru i editoru.

UbiSoft strávil posledních pár měsíců sbíráním ohlasů a přání hráčů Far Cry 3, zvoleného nejlepší hrou loňského roku podle čtenářů Eurogameru. Na jejich základě v dohledné době přidá do hry řadu nových vychytávek, které ještě zpříjemní zážitek z potulování se po tropickém ostrově.

Vývojáři vyhoví komunitě novou možností resetovat už dobyté outposty. Ty ve Far Cry 3 slouží jako základna i samoobsluha před vypravením se na další mise. Zvolením resetu se všech outpostů opět zmocní nepřátelé a všechny nedokončené vedlejší mise či úkoly se skryjí, dokud je nedobijete znovu.

Do singleplayeru v patchi přibude i čtvrtá obtížnost pro veterány Far Cry 3, která se jmenuje MASTER. Divoká zvěř na ostrově bude agresivnější, piráti tužší a lupiči smrtelnější.

Tvůrci a testeři uživatelských map jistě ocení novou možnost napsat komentář (ohlas) k cizímu výtvoru nebo si svou MP mapu vyzkoušet ještě předtím, než ji pustí do éteru. Také půjde snadněji najít ostatní mapy vytvořené tím samým autorem.

V privátních a vlastních multiplayerových zápasech už nebude hra vykopávat za krátkodobou neaktivitu, když si někam odskočíte. Funkce pro přeskočení určité MP mapy v playlistu zase bude více na očích, aby si všichni účastníci všimli, že mají hlasovat.

Comments