If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do Plants vs Zombies Garden Warfare dodatečně vlezly mikrotransakce

Co tím EA vlastně sledují?

Tahle multiplayerová týmová akce, která podle recenze Martina Zavřela není vůbec špatná pro odreagování se od vojenské tématiky, je zvláštním případem.

EA si nejprve domluvili exkluzivitu pro konzole Microsoftu, aby pak Garden Warfare naprosto nepochopitelně vyslali na sebevražedně-kanibalistickou porážku krátce před rozdrcením od jejich TitanFallu. Také se dopředu zařekli, že veškerá DLC budou zdarma, aby pak placením za ně nebyli biti majitelé X360/X1 verzí, když časem vyjdou předpokládané konverze pro všechny ostatní platformy s již přibaleným bonusovým obsahem, viz včerejší ohlášení PC verze na 27. června (na PS4 neznámo kdy, tipuje se podzim).

Současně s tím producent hry Brian Lindley dal na vědomí, že tento týden do střílecích Plants vs Zombies přibudou mikrotransakce. Protože si byl vědom, jaké vášně tento krok může rozpoutat, dopředu se za ně v oficiálním blogu skoro omluvil, jelikož původně se s nimi nepočítalo:

"Hráči dostanou novou možnost zakoupit si zlaťáky ve Sticker Shopu, které jim dovolí postoupit na vyšší úroveň, a tím získat nové balíčky a schopnosti postavy, rychleji než standardním hraním."

Čili opět nic tragického, na rozdíl od nenáviděných mikrotransakcí ve Free-2-Play hrách, kde slouží jako brána k dostání se dál. V Garden Warfare jen suplují staré dobré cheaty pro ty s nedostatkem času, protože podle Polygonu si běžný hráč vydělá za hodinu hraní 15-18 tisíc těch samých zlaťáků pro upgrady.

Včerejší oznámení PC verze

Comments