If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do ČR nedorazí sběratelská edice Tomb Raidera

Zřejmě problém s postavičkou Lary Croft.

Vlastní zpráva - V listopadu oficiálně slíbená Collectors edice nového Tomb Raidera u nás nakonec nevyjde. Dozvěděli jsme se to od zástupce Cenegy Czech.

Prý došlo k pokrácení objednávky sběratelské edice pro ČR ze strany zahraničního vydavatele o 90% procent, takže zde byla de facto rozebraná ještě před zahájením prodeje. Podobné věci se u takových speciálek občas stávají a domácí distributor s tím nic nenadělá.

"Tato situace nás velmi mrzí. Neznáme důvody, ale patrně bude nějaký problém s postavičkou Lary Croft, protože jiná Survival edice této hry budou k dispozici podle původních plánů, aspoň prozatím," řekl Eurogameru.

Cenega odškodní postižené zákazníky s předobjednávkou tím, že jim zdarma poskytne kompilaci Tomb Raider Ultimate Edition obsahující všechny předchozí díly série. Ten samozřejmě dostanou v případě, že se rozhodnou pořídit jinou verzi hry (ne celou objednávku zrušit), což s nimi teď řeší obchody indiviuálně.

Distributor se prý také snaží přesvědčit Square Enix, že by bylo vhodné dát těmto lidem ještě nějaký tématický dárek coby malou omluvu. Zrušená Collectors edice stála 1899,- Kč na PC a 2299,- Kč na PS3/X360.

Tagged With

Comments