If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré dopoledne s Eurogamerem - pondělí, 27. února

Beta Dawn of War 3, nástupce DOOM, desítka pro Zeldu, pořádná FPS pro PSVR...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Přihlaste se do interní bety Dawn of War 3 vyplněním dotazníku, podmínkou je věk nad 19 let.

- Jak se staví id Software k pokračování DOOM? Momentálně sbírají ohlasy od hráčů, aby se podle nich zařídili do budoucna, vedle práce na dalších multiplayerových DLC.

- Titanic VR balancuje na hraně: do konce kampaně na Kickstarteru zbývají jen tři dny a zbývá sehnat posledních pár tisíc eur.

- For Honor si udrželo prvenství v britské hitparádě krabicovek (byť kleslo o 72 procent), protože debutující Halo Wars 2 se prodává hlavně digitálně.

- First-person střílečka Farpoint pro PSVR vyjde 16. května společně s ovladačem PlayStation VR Aim Controller.

- Čtyři veteráni z Telltale přeběhli do UbiSoftu, v jehož pobočce v San Franciscu budou pomáhat s vyprávěním v příštích projektech.

- Film Uncharted nemá oficiální podporu od Naughty Dog, zopakoval jeho mozek Neil Druckmann, čímž se ohradil proti opačnému tvrzení.

- Další artwork ze State of Decay 2 je poměrně krvavý a brutální, postava se prý ubránila hordě zombíků jen s baseballovou pálkou:

- Pro Xbox One je momentálně ve vývoji na tisíc her, uvedl Chris Charla starající se o program pro nezávislé vývojáře.

- Ať s Microsoftem nebo bez něj, Insomniac by rádi pokračovali se Sunset Overdrive.

- Zelda pro Switch dostala od magazínu EDGE v první světové recenzi desítku, hrát na plně nabitém handheldu lze podle testů tři hodiny, níže obal Wii U verze:

- Představení dalších postav do Injustice 2 tento čtvrtek 2. března.

- Speciální TV pořad Konami k příležitosti Bombermana pro Switch:

Comments