If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré dopoledne s Eurogamerem - úterý, 30. května

Zájem o Xbox Pass, E3 demo Battlefront 2, trofeje DiRT 4, Bayonetta 3, Project IGI 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Xboxový boss Phil Spencer říká, že počáteční zájem o službu Xbox Game Pass byl silný. Většina her má dle něj zůstat v nabídce po několik měsíců, než bude vyměněna.

- NieR Automata hlásí 1,5 milionu vyexpedovaných kusů (součet krabicovek a digitálek), což je na hardcore titul velký úspěch (nárůst z 1 milionu k začátku dubna).

- Kompletní seznam trofejí z brzkého DiRT 4.

- Spekuluje se, že E3 demo Star Wars Battlefront 2 nabídne veřejnosti dva herní režimy, jeden singl o obdržení důležité zprávy od císaře, druhý mulťák o eskortu na Naboo s vícero fázemi.

- Nostalgický plakát na Castlevania od Netflixu:

- V Platinum Games probíhají interní jednání, zda mají udělat Bayonetta 3 a také řeší, zda nechat shodnou hlavní protagonistku.

- Logo filmu Jurassic World 2:

- Norské studio Artplant víceméně potvrdilo, že připravuje pokračování Project IGI, dokonce na něj dostalo státní dotaci.

- Událost v Injustice 2 nazvaná "To End All Wars" vám do konzolovky dovolí odemknout výbavu Wonder Woman z blížícího se filmu, do mobilní odnože zase takto lze přidat dvě tématické kartičky.

- Krabicová verze Bulletstorm Full Clip Edition slíbena na 23. června.

- Americká TV reklama na ARMS pro Switch:

- Nintendo si zaregistrovalo práva na značku "Super Nintendo World", patrně pro výstavbu zábavního parku.

- Už třetím rokem budou moci Američané sledovat E3 konferenci Sony v 85 kinech napříč USA, vstupné zdarma a za odměnu sběratelská kartička s plakátem.

- Injustice 2 zůstává jedničkou i ve francouzské hitparádě, druhý Farpoint s PS VR Aim Controller, třetí Mario Kart 8 Deluxe. Na PC nejvíce táhnou The Sims 4 a Overwatch.

- Dobré ráno vám popřál i Hideo Kojima: že bychom tuhle sošku z Death Stranding v životní velikosti potkali i na výstavišti E3?

Comments