If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s EG - středa, 22. června

Limbo pro PC zdarma, MP víkend na PS4, nezájem o Umbrella Ops, Madden PC?, hororová bojovka..

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru. ¨

- Pouze po omezenou dobu si můžete zdarma stáhnout plnou PC verzi klasiky Limbo ze Steamu, jen do dnešních 19 hodin.

- Z The Last Guardian toho do říjnového vydání už moc neuvidíme, protože Sony nechce zkazit příběh, Shuhei Yoshida si jinak věří, že hra naplní očekávání. Sběratelská edice bude i v Evropě, v Británii ale stojí 105 liber.

- Umbrella Ops moc nefrčí: po úvodních 24 hodinách od vydání hrálo multiplayer jen pár stovek lidí.

- Velmi úspěšný se naopak stal multiplayerový horor Dead by Daylight: po úvodním týdnu si ho pořídilo 270 tisíc lidí, což již stihlo zaplatilo náklady na vývoj. Výrobce uvedl, že zreplikoval model u série Payday a že mu pomohlo streamování na Twitch, kde se hra ocitla v první pětce, tohle dle něj prý představuje klíč k úspěchu.

- Studiu NetherRealm se líbí myšlenka, že by jednou udělali samostatnou bojovku pouze s hororovými postavami, což se po DLC s těmi jako Freddy Krueger, Jason Vorhees, Leatherface či Xenomorph přímo nabízí. Na spadnutí je také třetí Kombat Pack pro Mortal Kombat X, aby se ukázalo, že se na něj po Injustice 2 nezapomíná.

- V rebootu God of War nebude žádný multiplayerový mód (ani jako v Ascension), tvůrci se soustředí jen na singleplayerový zážitek.

- Kickstarterová kampaň na kartičky Fable Fortune byla zrušena (moc nadějně beztak nevypadala), když se bývalým lidem z Lionheadu povedlo najít soukromého investora, což pro hráče znamená vypuštění uzavřené bety na Steamu prý co nejdříve.

- Tento víkend si budete moci zahrát multiplayer na PS4 bez nutnosti platit službu PlayStation Plus, vše vypukne v 11 hodin v pátek 24. června a skončí v 11 hodin dopoledne v pondělí 27. června.

- Bude snad Madden NFL 17 po čase i pro PC, jak to uváděl Amazon? Nikoli, šlo pouze o chybu obchodu, potvrdil kreativní šéf studia Rex Dickson.

- PC Gamer vyhlásil nejlepší hrou E3 2016 Dishonored 2.

- Sonic Humble Bundle shrnuje uplynulých 25 let s ježkem.

- Square Enix pořádají velký výprodej série Final Fantasy pro PS4/PS3/VITA na PlayStation Store.

- Spekuluje se, že se někdo pokusil ukrást demo nové Zeldy ze stánku Nintenda na E3, údajnému hackerovi měl stačit přístup k tabletu Wii U, aniž by měl přístup na samotnou konzoli.

- Získat zpět své poslané peníze na Star Citizen bude po změně smluvních podmínek mnohem těžší než dříve.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments