If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s Eurogamerem - 26. února

Počet chystaných PS4 her, Respawn na E3, bonus k The Walking Dead, Project Gotham Racing, Beyond Good and Evil 2...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Všech 12 interních studií Sony pracuje na nějakém titulu pro PlayStation 4, potvrdil šéf Worldwide Studios Shuhei Yoshida, něco tedy kutí i Naughty Dog (najímají zaměstnance pro nextgen) a Polyphony Digital (Gran Turismo 6?). Co dělá těch šest dalších vedle Evolution Studios, Guerrilla Games, SCE Japan, Sucker Punch a Media Molecule? Mimochodem, na E3 najdou novináři PS4 dema v hratelné podobě.

- Na červnové E3 konečně ohlásí svůj nový sci-fi projekt i zakladatelé série Call of Duty z Respawn Entertainment.

- Microsoft si obnovil ochrannou známku Project Gotham Racing, což přiživuje zvěsti o pokračování letos na podzim coby vlajkové hře pro nový Xbox, který má být představen údajně 26. dubna.

- Ještě před druhou sérií adventur Walking Dead bychom měli dostat něco dodatečného k první řadě. Řekl to scénárista hry Gary Whitta pro IGN: "Víme, že lidé jsou hladoví po dalším obsahu a budeme pro ně mít něco speciálního, takže nemusejí čekat až na vzdálenou druhou řadu.

- Příští generace konzolí bude představovat velký krok vpřed, ale nebude na první pohled tak zřetelný, myslí si umělecký ředitel BioWare. Minulá generace prý mnohá studia zaskočila nepřipravené v tom, kolik lidí potřebují a co všechno musejí zvládat.

- PS3 trofeje vyzradily, že druhé příběhové DLC pro Dishonored se bude jmenovat The Other Side of The Coin a pošle hráče do Rothwild Slaughterhouse či usedlosti Thalie Timish. Stejný zdroj našel i tři budoucí přídavky pro Need for Speed Most Wanted, kterými mají být Terminal Velocity Pack, Movie Legends Pack a NFS Heroes Pack.

- Ty nové závody od tvůrců Flatoutu ze sobotního videa cílí primárně na PC a na ještě neohlášené platformy, upřesnil Bugbear.

- Bývalý programátor Valve má v životopisu Source 2 engine, s nímž prý měl co dočinění už od listopadu 2010.

- Sony trochu zvláštně vykrátila seznam evropských studií pracujících na PlayStation 4: z původních 52 ohlášených podporovatelů jich je nakonec "jen" 30, z přehledu zmizeli Mojang, Criterion Games nebo autoři Angry Birds z Rovio. Prý chyba na straně Sony.

- Na Beyond Good and Evil 2 se pořád pracuje, ale UbiSoft ho začne komunikovat, až teprve k němu bude mít něco nového. Designér Michel Ancel prý nadále ve firmě pracuje na PS3/X360 verzích Rayman Legends, čímž UbiSoft vyvrátil včerejší spekulace GameKultu o jeho možném odchodu spolu s několika dalšími spolupracovníky.

- Stáhnutelná verze DayZ modu pro ArmA 2 dostala update 1.76 a přináší např. nové modely jídla nebo upravuje zničitelnost šípů.

- inXile okomentovali obavy hráčů ohledně kamery a systému dialogů ve Wasteland 2.

- Gearbox chystá čtvrté DLC pro Borderlands 2, které by mělo přinést novou postavu a zvýšit levelcap, utrousil momentálně kvůli Aliens nenáviděný Randy Pitchford na Twitteru.

- Pro předplatitele služby PlayStation Plus je zdarma VITA verze Plants vs Zombies, co jinak stojí deset dolarů. Bohužel to platí jen pro USA.

- "Poslední dobou mi dělá návštěvnost Eurogameru radost. Např. v době humbuku kolem PS4 měl web návštěvnost kolem 25000 lidí za den," pochlubil se provozovatel Martin Schovanec na Twitteru, když tím myslel unikátní návštěvníky ve čtvrtek 21. února.

Comments