If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s Eurogamerem - pondělí, 23. října

Vermintide zdarma, o Assassinovi s archeoložkou, odklad MP do Final Fantasy, slevy Steamu...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Takhle vypadala italská mapa Sapienza do Hitmana v rané fázi vývoje, odtajnili IO Interactive:

- První díl Warhammer: End Times - Vermintide je po příští dny k vyzkoušení zdarma, jde o akci doprovázející oznámení dvojky.

- Kdy se mají konat další výprodeje na Steamu? Dle uniklého plánu se tak stane 26.10.-1.11. (Halloween), 22.11.-28.11. (Black Friday) a 24.12.-4.1.2018 (zimní slevy).

- Tento čtvrtek 26. října uspořádá JRC exkluzivní LETS PLAY Assasins Creed Origins s YouTuberem Lelkem a archeoložkou Mgr. Renatou Landgráfovou, PhD. přímo z knihovny Náprstkova muzea. Součástí rozbalování limitované GODS edice a soutěž.

- Typické pokračování PlayerUnknown's Battlegrounds zatím nečekejte, tvůrci raději vnímají jedničku coby službu a hodlají ji neustále rozšiřovat a aktualizovat.

- Multiplayerové rozšíření Final Fantasy 15 se opozdí do začátku listopadu kvůli nezbytnému vylaďování.

- Zdá se, že DOOM VFR bude podporovat PSVR Aim ovladač.

- Populární herní fóra NeoGAF jsou mimo provoz kvůli obvinění jejich zakladatele ze sexuálního obtěžování filmové režisérky ve sprše a následném odstoupení poloviny moderátorů.

- Speciální model Xbox One X s kresbou na motivy Shadow of War se dá získat jen v soutěži.

- Stolní hra dle Resident Evil 2 slaví úspěchy na Kickstarteru, kde už vybrala třičtvrtě milionu liber.

- Producent Anthem se hodně těší na Xbox One X a žádá, abyste se zdrželi se soudy nad osudem BioWare (po odchodech řady klíčových tvůrců), než hru uvidíte. Mělo by mít i silný příběh pro singleplayer.

- Žádost o registraci názvu Horizon The Frozen Wilds zamítnuta, protože ho už z dřívějška vlastní někdo jiný. Bude kvůli tomu muset být datadisk přejmenován?

- Resident Evil: Revelations pro Switch přinesou osmibitovou minihru Ghost Ship Panic, kde musíte sestřelit nepřátele padající z obrazovky:

- Tento týden vám přineseme recenze Gran Turismo Sport či The Evil Within 2.

Comments