If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s Eurogamerem - středa, 31. května

Simulátor tvůrců Black and White, výprodej Clancyho, plánky E3, kryt Death Standing...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Do 5. června probíhá xboxový výprodej všech her na motivy Toma Clancyho.

- Valve odložili slíbenou první část kooperativní kampaně pro DOTA 2 z konce května na příští týden.

- Soutěž o nejvíce nicneříkající teaser by vyhráli tvůrci Need for Speed 2017:

- Aktuální Star Trek Bridge Crew přijde na trh později i v balení s headsetem HTC Vive a s hrou Zombie Training Simulator.

- Druhé DLC pro Mafia 3 se v češtině jmenuje "Na kameni kámen" a na Xbox Store stojí 299 Kč.

- S bývalými zaměstnanci Lionheadu (Fable, Black and White) z Two Point Studios se dohodla SEGA, aby pro ni vyrobili nějaký nový simulátor pro PC, který ovšem odhalí až příští rok.

- Komu by se zachtělo mít kryt pro iPhone 7 ve stylu Death Stranding? Kojima prý maká na tom, aby byly dostupné veřejnosti: co takhle rozdávat na E3?

- Už dokonce i japonský Amazon uvádí samostatné vydání Modern Warfare Remastered, pro X1 s tím měsíčním zpožděním na 20. července.

- Microsoft původně nesnášel název Halo a také chtěl ze hry škrtnout multiplayer, odhalil retrospektivní článek o historii série.

- Humble Adult Swim Games Bundle obsahuje Rain World či Frog Fractions 2.

- Venku je update firmware PS4 ve verzi 4.70, řeší jen výkon systému a turnaje.

- Co na E3 přiveze Team17? Yoku's Island Express, The Escapists 2 o útěku z vězení, Aven Colony o přežití lidstva na nehostinné planetě, Genesis Alpha One s mixem akce, budování základny a survivalu.

- Další obchod zalistoval sběratelskou edici God of War za 200 eur, za něž získáte 23cm vysokou sošku.

- Finální plánky výstaviště E3 2017, kde to za dva týdny vypukne. Moc se neliší od těch dřívějších, jen si MS pro sebe zabral více prostor a mapa je teď interaktivní.

- Unikla kompletní soupiska postav z Marvel vs Capcom Infinite.

- Square Enix zjevně nechtějí být za záporňáky, takže ujistili věrné fanoušky Hitmana, že se snaží najít investory (kupce), kteří by byli vhodní pro budoucí pokračování série.

Comments