If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s Eurogamerem - čtvrtek, 12. března

Plány Warner Bros na zrušené E3, nepovedená restrukturalizace souborů Rainbow Six, rekord Warfare, hudba do seriálu The Last of Us...

"Dobré ráno s Eurogamerem" je originální koncept českého Eurogameru, který se od roku 2013 stal tak oblíbeným, že ho později přejaly jiné weby. Publikován je (ne)pravidelně dle časových možností ve všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- Warner Bros plánovali na nyní už definitivně zrušené výstavě E3 2020 mít svou první tiskovou konferenci, kde prý hodlali oznámit nového Batmana a Harry Pottera, vedle nějaké nové hry od studia Rocksteady. Zatím není jasné, jak plány změní.

- UbiSoft v reakci na zrušení E3 2020 avizoval, že chystá online událost, kde v živém přenosu oznámí vše, co původně chystal na E3 konferenci do Los Angeles. To samé prohlásil Microsoft k xboxové konferenci.

- Hráči Rainbow Six Siege byli UbiSoftem donuceni stahovat 70 GB velký patch, který měl za úkol provést restrukturalizaci herních souborů a zmenšit celkovou velikost hry, ale ta se ve výsledku prý snížila jen o pouhých 5 GB, což je směšné.

- Je to přesně 20 let, co Bill Gates na GDC2000 oznámil první generaci Xboxu, zavzpomínal moderátor Geoff Keighley.

- Za úvodních 24 hodin se do F2P Call of Duty: Warzone připojilo neuvěřitelných 6 milionů hráčů, pochlubili se Activision. Hra tím pádem překonala start Apex Legends (2,5 milionu hráčů) i Fortnite.

- Argentinský muzikant Gustavo Santaolalla propůjčí svůj hudební talent i seriálu The Last of Us od HBO.

- Samostatný oficiální soundtrack DOOM Eternal nevyjde 20. března, jak měl, ale Bethesda ho poskytne ve vysoké kvalitě (bezztrátové kompresi) ke stažení všem, kteří si koupí sběratelskou edici.

- Nemocniční simulátor Two Point Hospital dostane 18. března ekologicky zaměřené DLC Off the Grid, ale zatím jen pro PC. Hráči budou muset najít náhradní zdroje energie, pěstovat vlastní ovoce se zeleninou a sbírat dešťovou vodu.

- Na Ori and the Will of the Wisp pracovalo na dálku 80 lidí ze 43 různých zemí světa, což bylo pro Moon Studios složité uřídit, zvlášť když na prvním Ori dělala jen čtvrtinová velikost týmu, z nichž všichni o sobě věděli, co kdo dělá atd.

- Honest trailer na Kingdom Hearts 3:

- Star Wars Jedi: Fallen Order bylo aktualizováno do verze 1.08, pouze minoritní update ohledně získání jedné trofeje, mající velikost pár stovek megabajtů.

- Na GOG přidán starý Mortal Kombat 4 bez DRM.

- Hlavní scénárista Overwatch opouští Blizzard po dvaceti letech.

- Gravitační rukavice a headcraba, které má na sobě Sam v PC traileru Death Stranding, budou mít ve hře nějaké využití (smysl), nejde jen o ryzí kosmetiku, nastínil Hideo Kojima a srovnal tyto bonusy s originálem v Half-Life:

Comments