If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré poledne s Eurogamerem - úterý, 8. března

Nové RPG Bethesdy, datum Day of the Tentacle, Game Informer, proč E3 není mrtvé...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Bethesda nabírá čtyři pracovníky na nějaké nové RPG, patrně nástupce Skyrimu. Ostatně i jeho zvukař má v profesním životopise uvedeno, že maká na "neoznámeném budoucím projektu".

- HD předělávka klasické adventury Day of the Tentacle s přívlastkem Remastered od Tima Schafera vyjde 22. března za 13 eur:

- Dnes večer bude odhalena obálka nového čísla Game Informeru (vábení rozpixelovaným obrázkem), který přinese detaily o Gears of War 4, dle jednoho z ředitelů Microsoftu bude dechberoucí.

- Výstava E3 není mrtvá, tvrdí její organizátor a dokládá to rekordním počtem konferencí či přítomností virtuální reality.

- Vychází DLC Last Stand pro Warhammer: End Times - Vermintide, které je ke stažení zdarma a obsahuje nový Horde mód.

- Far Cry Primal si i v dalším týdnu udrželo prvenství v britském žebříčku prodejnosti, ačkoli zájem o hru poklesl o 64 procent.

- Tvůrci Just Cause 3 ze studia Avalanche popřeli, že by vyráběli PS4 port Rise of the Tomb Raider, jak někteří vydedukovali po nálezu jejich jména ve zdrojáku homepage.

- Otevřený betatest Free-2-Play SMITE na PS4 vypukne 22. března.

- UbiSoft tlačí na web Destructoid, aby odstranil spekulaci o Beyond Good and Evil pro NX, takže na ni zřejmě něco bude.

- Oficiálně byl potvrzen start Overwatch na 24. května, přičemž v úvodních dnech května proběhne otevřená beta.

- Tento měsíc uvidíme hodně nového s PlayStation VR, bude na konferenci na GDC v půlce března i ukazována na různých následných akcích.

- Herní web AllGamesBeta skončil kvůli podivnému rozhodnutí jeho majitele, nově je na doméně AllGamesDelta.

- Na chorvatské konferenci Reboot Develop 2016 vystoupí i Jakub Dvorský z Amanita Design.

- Tým tvůrců Mass Effect Andromeda oslabil další odchod, tentokrát senior editor Cameron Harris, který úplně opouští herní průmysl.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments