If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - 10. ledna

Torchlight 2 vs. Win8, odbyt Far Cry 3, falešné recenze...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Far Cry 3 se v Americe za prosinec mohlo prodat 850 tisíc kusů, odhaduje analytik před zveřejněním auditu NPD.

- Některým hráčům Torchlight 2 nefunguje online aktivace, přičinou jsou Windows 8, které zabránily zobrazení okna, Runic Games je kompenzují klíčem zdarma na Steamu.

- Další MMORPG původně s měsíčním předplatným přejde od února na Free-2-Play režim, tentokrát korejská Tera, což poznáte dle podtitulu Rising.

- Japonský časopis Famitsu vábí na oznámení něčeho nového od Capcomu - bude to Dead Rising 3?

- K XCOMu se na zbytek roku chystá (po Slingshot a Second Wave) ještě další přídavný obsah, dle tvůrců něco opravdu úžasného, co však zabere více času.

- Sony se chce soustředit na ohromení svých zákazníků a navrácení jejich přízně nějakými úžasnými novými projekty, na nichž se spolu s designéry osobně podílí i Kaz Hirai.

- Studio Ninja Theory varuje hráče před "falešnými recenzemi" DmC: Devil May Cry, které některá média napsala z prosincové preview-verze obsahující jen polovinu hry, zatímco plnou verzi ještě neměla k dispozici.

- Připomenutí: plnými hrami v aktuálním Score jsou mj. Lara Croft: Guardian of Light a Arcania: Gold Edition, příště nic menšího než Deus Ex: Human Revolution.

- List The Wall Street Journal se s odvoláním na zasvěcené zdroje zmínil o údajné snaze Apple vymyslet levnější model iPhone pro soupeření s konkurenty v nižším segmentu trhu.

- Výroční zpráva Kickstarteru uvedla, že v loňském roce 2,2 milionu lidí přispělo 320 miliony dolarů na 18 tisíc dotažených projektů.

- Comgad potvrdil, že česká PC verze Sniper: Ghost Warrior 2 vyjde rovněž v polovině března.

- Co přinese lednový update Planetside 2? Zabití dodá více zkušeností, nová zbraň, možnost přesuny mezi servery...

- Další recenze The War Z a opět dopadlo neslavně, 3/10 od IGN. Umíte-li německy, videorecenze od PCGames zde.

- Jeden ze spoluzakladatelů Blizzardu uvede svou F2P akční MMORPG Marvel Heroes toto jaro a nabízí různé předobjednávkové balíčky.

- Konzolové verze Painkiller: Hell and Damnation 5. dubna za drahých 30 eur, potřebovaly dle Nordic Games více času na doladění.

Recepty Pre Gamerov @ReceptyPreGamer - Dnes sa pozrieme na prípravu a tepelnú úpravu mäsa. A vôbec to nie je ťažké! receptypregamerov.com

Adam Plechaty @zoban_cz - Pribeh Far Cry 3 odhaluje, ze 1. vetsina scenaru u mainstream produkce je hloupych, 2. vetsina hracu hloupych a mensina neceka zadnej twist.

Patrik Toth @bilosista (Retweeted by @spacejunker) - Did you know the music for Assassin's Creed III was recorded by the Bratislava Symphony Orchestra? I didn't until I finished it yesterday ;)

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments