If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 1. července

Streamování pojídání na Twitchi, velký Amiga návrat nebo Her Story za 90 Kč.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Když v Overwatch dáte basketbalovým míčem koš Lijiang Tower, nově se spustí konfety a rozezvučí se oslavný zvuk. Pravý next-gen je tu!

- Nyní již můžete na Twitchi streamovat, jak jíte. Ne, opravdu. Čtete správně. Mají tam novou kategorii s názvem Social Eating, kde se streameři mohou podělit o snídaně, obědy a večeře před kamerou. Social Eating je dost populární v Jižní Koreji. Takže se všichni můžeme těšit na takové skvosty:

- V Lego Star Wars: Force Awakens můžete hrát jako režisér filmu, JJ Abrams. Je jednou z více než 150 postaviček, za které lze hrát, včetně Kathleen Kennedy, šéfky Lucasfilmu

- Pokud jste trochu starší ročníky, možná jste s hraním začínali na počítačích Amiga. V tom případě určitě znáte společnost 21st Century Entertainment, kteří vydávali slavné pinball hry. 21st Century Entertainment se nyní vrací pod původním názvem Hewson Consultants s novou hrou - Hyper Sentinel, retro střílečkou pro PC a iOS.

- Vynikající Her Story míří na Android platformu. Vlastně už je hra na Android telefonech a tabletech k dispozici. Her Story patřila mezi oceňované a nejzajímavější počiny roku 2015, takže pokud jste ještě nehráli a máte Android zařízení, můžete zamířit sem. Stojí pouze 90 Kč!

- Psychedelická rytmická hra Thumper bude jeden z launch titulů pro PlayStation VR. Vyjde ale také na PC.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments