If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 10. března

Start Elder Scrolls kartiček, Condemned 3, nominace BAFTA, Yin do Paragon...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Startují Elder Scrolls: legends, F2P kartičky od Bethesdy, které byly předtím v betě, ale teď se překlopily do finálky. Pro iPad 23. března, rozšíření Fall of the Dark Brotherhood 5. dubna, verze pro Android v dubnu, někdy v květnu integrace Twitch a Spectator módu, později MacOS verze a další mobily.

- Na PS Store začaly PlayStation Plus Double Discount slevy, v jejichž rámci můžete mít třeba No Man's Sky za pár stovek, ale i Zaklínač 3, Deus Ex, Batmana či Fallout 4.

- Když se Michael De Platera z Monolithu jeden francouzský reportér optal na případné pokračování Condemned 3, když teď frčí Resident Evil 7 apod., dostalo se mu reakce, že to je velmi dobrá otázka, ale že v tuto chvíli hovoří pouze o Shadow of War, možná prý později.

- Yin bude další postavou do Paragon, dostupnou od 14. března.

- The British Academy of Film and Television Arts (BAFTA) oznámila nominace na nejlepší hry minulého roku - nejvíce nominací sesbíralo Uncharted 4, hned za ním jsou Inside a Firewatch.

- Archiv minulého dílu pořadu Re-Play s reportáží z Lenovo Ceny hráčů 2016, Sniper Ghost Warrior 3 a Halo Wars 2:

- Od tohoto týdne lze zakoupit vstupenky na srpnovou herní výstavu Gamescom v Německu.

- Seznam dvaceti her, které Sony přiveze na výstavu PAX East, v čele s Farpoint pro PSVR a GT Sport.

- Duck Season bude VR hrou inspirovanou klasikou Duck Hunt pro NES:

- Xboxový boss by rád, aby v rámci Xbox Game Pass vycházely i úplně nové plné hry, předtím ještě nedostupné jinde, tzn. ať jde o takový nový způsob jejich distribuce.

- SEGA pod sebe převzala bulharské studio Black Sea, původně patřící Cryteku se 60 zaměstnanci, nově bude mít název Creative Assembly Sofia.

- Vydavatelem krabicové PS4/X1 kompilace všech tří her Outlast s podtitulem Trinity jsou kupodivu Warner Bros (kdysi něco nemyslitelného), zde obal:

- Dungeon Fighter za 10 let dosáhl neuvěřitelných hrubých tržeb 9 miliard dolarů.

- Domácí pořad XKO Fresh News 26 o Ghost Recon Wildlands a LEGO Worlds:

Comments