If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 10. února

Barack Obama v NBA 2K17, mobilní úspěchy Nintenda, E3 2017 s předraženými lístky a spousta dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- E3 2017 poprvé otevře své dveře také veřejnosti. Nejdůležitější herní událost roku bude letos hostovat 15 tisíc návštěvníků z veřejnosti, ale musí si pořádně připlatit. Normální lístek bude za 250 dolarů. V přepočtu je to 6400 Kč a pro porovnání, nejdražší lístky na gamescom v Německu stojí 20 euro, tedy 540 Kč.

- Herní série Castlevania se dočká zpracování jako televizní seriál, který zamíří na službu Netflix. K dispozici bude první série už tento rok. Za sérií bude stát Frederator, animační studio, které může za vynikající Adventure Time. Znamená to, že série bude velice pravděpodobně animovaná.

- Redout bude mít na Xbox One a PS4 fyzické vydání. Hra inspirovaná F-Zero a Wipeout byla také potvrzena na Nintendo Switch, ale fyzické verze vyjdou jen na konzole Sony a Microsoftu.

- Vývojáři Rocket League, Psyonix, dávají k dispozici 1 milion dolarů pro vítěze turnaje. Aby nám ukázali, že to s tím eSports myslí opravdu vážně.

- Jak se zdá, Nintendo je na poli mobilních her hodně úspěšné a asi ten trend jen tak neukončí. Fire Emblem Heroes na mobilních telefonech už vydělalo Nintendu přes 5 milionů dolarů, jak prozradil prezident Nintenda pro TIME. Jenom v den vydání hra vydělala 2,9 milionů dolarů. Super Mario Run jim vydělal již téměř 40 milionů dolarů a první Nintendo aplikace Miitomo byla stažena 18 miliony účtů.

- Call of Duty: Modern Warfare Remastered má update 1.08 obsahující 170 nových loot předmětů. Kromě spousty dalších oprav. Detailní popis, co všechno patch obsahuje, najdete na této adrese.

- Barack Obama v Bílém domě skončil, což znamená, že může vesele hrát v NBA. Uživatel NykeFaller ho tedy vytvořil v MyCareer v NBA 2K17 a řekli bychom, že se mu hodně povedl.

Tagged With

Comments