If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 14. dubna

PC demo Prey nebude kvůli pirátům, GTA Online exploit kvůli kterému mizí miliony nebo možnost hraní za Necromancera v Diablo 3.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Speedrunneři přišli na způsob, jak velmi rychle přeskočit více než půlku Zelda: The Wind Waker HD. Takhle už jde hra dokončit za 3 hodiny a pět minut, jak se to podařilo YouTuberovi Gymnast86.

- Na PC verzi GTA Online a na starých konzolích se objevil exploit, díky kterému přicházejí hráči o miliony herních dolarů. Hackerům se daří krást opravdu velké množství peněz, jak ukazují i videa. Vypadá to opravdu děsivě a spousta hráčů říká, že raději zůstanou ve hře offline, než bude tento exploit opraven.

- Payday 2 vyjde také na Nintendo Switch. Čtyři roky stará FPS vyjde na konzoli od Nintenda v zimě.

- Bethesda nevydá oznámené hodinové demo Prey na PC. Od 27. dubna bude k dispozici pouze na Xbox One a PS4. Spekuluje se, že demo ochrání na PC kvůli pirátům, kteří by měli možnost týden pracovat na prolomení kódu. Prey by mělo mít poslední verzi Denuvo.

- AMD Radeon Crimson ReLive Edition 17.4.2 je venku s podporou Windows 10 Creators Update. Ovladač můžete stáhnout zde, kde si můžete přečíst i detailní popis, co nová verze všechno obsahuje.

- Postava Necromancer v Diablo 3 je už hratelná v uzavřené betě. Abyste se dostali do uzavřené bety, musíte na svém profilu na Battle.netu zašrktnout, že se chcete účastnit beta testování Diabla.

- Chcete vidět, jak vypadá, když se hraje FIFA 17 na třech monitorech naráz? Takováhle je to nádhera.

- Zelda: Breath of the Wild má nový patch verze 1.1.2 podle Redditu odstraňuje exploit, kdy Link může stát mimo dosah šípů, které jsou pak u jeho nohou a mohou se donekonečna sbírat. Teď zmizí, jakmile jich posbíráte kolem dvaceti.

Comments