If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 18. března

Red Dead Redemption, vzpomínka na Satoru Iwatu, steelbook Quantum Break, 7 mágů už i na PC...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Pokračování Red Dead Redemption má mít podtitul Legends of the West a vyjít v roce 2017, tvrdí údajný bývalý zaměstnanec Rockstaru. Ve hře má být více než jeden ovladatelný hrdina jako v GTA5.

- Bulharský obchod uvádí u BioShock HD Collection datum 20. května.

- Zaklínač 3 se stal nejlepší hrou roku i na GDC Awards, připojujeme se ke gratulaci. Hra se tak stala tou nejvíce oceňovanou všech dob, v tuto chvíli nasbírala 251 různých ocenění.

- Vyšly české Brány Skeldalu: 7 mágů už i pro PC v rámci programu Steam Early Access, stojí 9 eur.

- Organizátoři konference GDC vzdali hold loni zesnulému šéfovi Nintenda animovaným filmečkem, ve kterém legendární Satoru Iwata účinkuje:

- Bundle Stars dávají zdarma Steam klíče pro Planetary Annihilation, snad se na vás ještě dostane.

- Zlé jazyky tvrdí, že tralier z RIME byl údajně jen narafičený (podvodem) a že Sony projekt stopnula, protože se mu tvůrci nedokázali reálnou hrou ani přiblížit, ti to ovšem odmítli jako nesmysly a prý vše odsýpá dobře.

- JRC na vybraných prodejnách rozdávají plechovku energetického nápoje Monster ke každé zakoupené hře EA Sports UFC 2 :)

- Steelbook Quantum Break na fotce:

- V dubnu prý budou coby plné hry s Goldem nějaké "blockbustery", láká Microsoft dopředu.

- Gears of War 4 nebudou primárně hororem, stále akční hrou, jen v temnějším tónu.

- GTA 5 pro PS4/X1/PC bylo už zlevněno i na Alza.cz, ale cena nespadla na nižší hranici než minule.

- Kvalita Homefront: The Revolution prý všechny hodně překvapí, zapřísáhli se Deep Silver, kteří chystají nějaké velké oznámení na E3, zřejmě Saints Row 5?

- Off-topic: trailer na film X-Men: Apocalypse:

- Studio Rebellion netuší nic o chystané konzoli Nintendo NX, ví prý o něm úplně stejně, jako kdokoli jiný z médií. To, že Nintendo zatím neřeklo nic ani známým studiím, není dobré znamení a de facto to vylučuje příchod letos o Vánocích.

- V březnovém updatu F2P War Thunder verze 1.57 přibylo do hry 20 nových letadel či pozemních vozidel, vedle nových map a dalšího obsahu - seznam zde.

- Hříčka Dangerous Golf od tvůrců Burnoutu odložena z května na červen.

- Výstaviště Koelnmesse hlásí, že meziročně má o 60 procent více registrací od zájemců o Gamescom, proběhne ve dnech 17. - 21. srpna.

- Podívejte se na první mobilní hru od Nintenda - Miitomo už je v angličtině, ale zatím vyšla jen v Japonsku:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments