If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 18. října

První GTA předělané do 3D, přídavek do Diablo 3 na PS4, videa z menu na PlayStation 4 a mnoho dalšího.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Naughty Dog říkají, že rozhodně nemáte počítat, že by někdy předělali The Last of Us pro PlayStation 4. Někteří fanoušci se na to ptali na PlayStation Blogu, na což komunitní manažer Eric Monacelli odpověděl prostě: "Nemáme pro něco takového žádné plány."

- Už do konce týdne by prý měla mít PC verze State of Decay podporu klávesnice a myši pro ovládání. Pokud ale chcete hrát na klávesnici a myši už teď, existuje návod. Je poměrně složitý, ale jde to.

- Přídavek Diablo 3: Reaper of Souls vyjde také na PS4 a důkaz bude už na chystaném Blizzconu 2013, kde bude PS4 verze přímo hratelná pro všechny fanoušky na vyzkoušení. Zároveň tam samozřejmě bude také na zkoušku hratelné PC verze.

- Zajímá vás, jak budou vypadat menu v PlayStation 4? Tahle parta natočila 16 minut procházení všemi možnými zákoutími PS4.

- Ubisoft očekává, že se posunuté závodní hry The Crew prodá 2,5 miliony kusů. Alespoň to vyplývá ve zprávě pro investory.

- Tvůrce prvního Grand Theft Auto se rozhodl předělat jedničku do 3D grafiky. Tím tvůrcem je Michael Dailly, který jednoduše předělal kompletní mapu z prvního GTA do 3D. Sice tam není co hrát, protože to není tak úplně herní remake, ale můžete se prolétávat celým Liberty City. Autora můžete sledovat na Twitteru a zjistit, jak se mu tenhle plán daří a copak s 3D mapou z prvního GTA vlastně bude dělat.

- Xbox One vás nenechá používat vaše vlastní jméno místo uživatelské přezdívky. Alespoň v počátku. Microsoft to má v plánu umožnit, ale nestihnou to do vydání 22. listopadu (na západ od nás). "Možnost používání reálných jmen na Xbox Live máme stále v plánu," říkají v Microsoftu.

- Pokud se chcete naučit hrát na kytaru známé songy, už si můžete vybírat. Ubisoft zveřejnil kompletní seznam písniček v Rocksmith 2014 a najdete tam mimo jiné také Artic Monkeys, Foo Fighters, Boba Dylana, Muse, Nirvanu, Queen, Radiohead, Slayer a spoustu dalších.

- Flower, flOw, Escape Plan a Sound Shapes budou k dispozici také na PlayStation 4, zároveň s PlayStation Vita v rámci cross-buy. Což znamená, že si koupíte jednu verzi na jednu platformu a automaticky získáte hru i na další. Flower poběží na PS4 v rozlišení 1080p a 60 snímcích za sekundu.

- Chcete vidět jednu z nejdivnějších her? Jmenuje se Murasaki Baby, vychází na PlayStation Vita a tady je krásná ukázka...

Tagged With

Comments